ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW, ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

2019-10-11

11 października 2019 roku był wyjątkowym dniem dla pierwszaków, którzy złożyli ślubowanie  i zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Przybranowie. W poczet uczniów zostali przyjęci: Filip Biniecki, Nikodem Buszka, Alan Kozieł, Dominik Kuberski, Maja Kuligowska, Zuzanna Lewandowska, Bartosz Odważny, Bartłomiej Szyper, Zuzanna Tarczewska, Bartosz Tomczak oraz Nikola Wienconek. Uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, zobowiązali się do sumiennego wypełniania obowiązków szkolnych, szacunku dla innych i swojej ojczyzny  oraz godnego reprezentowania szkoły. Klasa pierwsza przedstawiła inscenizację „Jestem już uczniem”. W tym ważnym dniu towarzyszyli im zaproszeni goście, rodzice, rada pedagogiczna oraz koleżanki i koledzy ze starszych klas.

Nie zapomnieliśmy również o Święcie Edukacji Narodowej. Starsze klasy przygotowały występy taneczno - muzyczne. Po części oficjalnej zaproszeni goście i uczniowie klasy pierwszej udali się na słodki poczęstunek.   K.B